Firma Rakos jest firmą rodzinną założoną w 2002 roku. Jako spółka cywilna funkcjonuje od 2016 roku. Fundamentem spółki jest – Wojciech Rak, założyciel firmy Rakos – posiadający licencję zarządcy nieruchomości nr 4149.

Wojciech Rak był również członkiem podkomisji do spraw zarządzania nieruchomościami Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej powołanej 19 sierpnia 2011 roku przez Ministra Infrastruktury.

Obecnie zarządzamy kilkudziesięcioma budynkami. Nieruchomości zarządzane przez Rakos s. c. znajdują się głównie na Mokotowie, ale również na Bielanach, Białołęce i Bemowie oraz w Śródmieściu, Ursusie i Wilanowie. W ramach kompleksowego zarządzania nieruchomościami prowadzimy obsługę księgową na najwyższym poziomie, a nasz wykwalifikowany personel służy pomocą i wsparciem w każdej sytuacji i o każdej porze. O zaplecze techniczne zarządzanych przez nas obiektów dbają wyłącznie zaufane firmy, z którymi współpracujemy od lat.

Nasza firma dąży do świadczenia usług zaspokajających wszystkie potrzeby i oczekiwania właścicieli, stawiając sobie za priorytet Państwa zadowolenie, będące gwarancją długotrwałej współpracy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.